Hakkımızda

 

TESBİHCİDEDE, 1980 Yılında Prof. Dr. Tahsin Parlak tarafından kurulmuş Erzurum – Oltu merkezli bir firmadır. Tesbih ve Gümüş Takı sektörüne dededen toruna üç kuşak emek vermiş bir ailenin El Sanatlarına olan tutkusunu anlatan bu heyecan hikâyesi, 1980 yılında Oltu’da küçük bir atölyede başlıyor, yılların verdiği deneyim ve güvenle günümüze ulaşıyor ve modern El Sanatlarının benzersiz örneklerini sunarak hayranlarıyla buluşuyor. Tesbihci Dede’nin, Türkiye çapında 81 ilde, internet üzerinden satış yaptığı müşterisi bulunuyor. İnternet üzerinden yaptığımız reklamlar ile haftalık 15.000.000 kişiye kadar ulaşan Tesbihci Dede Markalı ürünler bütün Dünya’da ilgi ve yoğun talep görmektedir.


5 Kişilik AR-GE ve 5 ayrı Atölyemizin olduğunu söylemekten mutluluk duyuyoruz. Tesbihci Dede üretim maliyetlerini minimize ederek, siz değerli müşterilerimize piyasada ki ürünlere kıyasla %40’lara varan indirimlerle sahip olmanızı sağlamaktadır. Biz uygun fiyata kaliteli Tesbih ve Gümüş Takı’nın üretilebildiğini kanıtlamış ve ispatlamış durumdayız. Üretim teknolojimiz ve ürün çeşitliliği denince Türkiye'de ilk sırada yer almaktayız. Satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedefleyerek Mutlu Müşteri Mutlu Satıcı olmayı başarmış durumdayız. Tesbihci Dede Atölyeleri Yılda 2.000.000 adet Tesbih ve Gümüş Takı üretim kapasitesine sahiptir.


En değerli ve kaliteli gümüş ve özel tasarım takıları, güvenilir bir internet ortamında sizlerle buluşturan Tesbihci Dede, şıklığınıza şıklık katmak ve sizi sultanlara yakışır bir asalete kavuşturmak amacıyla, sizin için kurulmuştur. Tesbihci Dede bünyesindeki atölyelerde özel olarak üretilen Oltu Taşı Tesbihler, Kehribar Tesbihler, Doğal Taş Tesbihler, Ağaç Tesbihler, Koleksiyonluk Tesbihler, Yüzükler, Kolyeler, Küpeler, Bilezikler, Alyanslar ve Takımlar bütçenize uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesiyle size sunulmaktadır. 

 

Firmamıza ve Logomuza Hikaye olan Tesbihçi Dede ise Oltu Taşı Türk Halk Takılarının kemane yayla işleyen Ahmet Cengiz (1897-1992) Usta'dır.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.


Tesbihci Dede İnci ve Değerli Doğal Taşların İşlenmesi ve Değerli Taşlardan Takı ve Mücevher ile Bunların Parçalarının İmalatı Mağaza, Kioks, Radyo, Tv, Posta Yoluyla veya İnternet Üzerinden Yapılan Toptan ve Perakende Ticaret

yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4